Hledáte nejlevnější letenku?

thajsko rajčat tipo

SEMO Rajče tyč. - Tipo od 50 Kč -

TIPO F1 - univerzální poloraný hybrid typu Tornádo s velmi dobrou chutí. Plody o hmotnosti 80 – 100 g jsou kulovité, menší, ale pevnější, téměř nepraskající, s ...

Rajče tyčkové Tipo F1, zelenina semo prodej, osivo, semena...

Poloraný hybrid typu Tornádo. Plody jsou kulovité, menší, ale pevnější, téměř nepraskající, s perfektním vybarvením. Odrůda je vhodná i pro hydroponii.

Semínka | Rajče tyčkové TIPO F1. | Zafido e-shop - hnojiva...

Rajčata jsou náročnou kulturou vyžadující pečlivou agrotechniku. Vyžadují teplou a chráněnou lokalitu. Půdu na podzim vyhnojíme chlévskou mrvou. Při

Rajče tyčkové - TIPO F1 - 60 ks |

Koupit semena TIPO F1 - 60 ks na internetu, кompletní nabídka semen

Rajče tyčkové TIPO F1

Rajče tyčkové TIPO F1, Univerzální poloraný hybrid typu Tornádo. Plody jsou kulovité, menší, ale pevné, nepraskavé, s perfektním stejnoměrným vybarvením. Odrůda je vhodná i pro hydroponii.

SEMO Rajče tyč. - Tipo - Agro Žamberk a.s.

Odrůda TIPO F1 je vhodná k roubování. Rostlina se roubuje na podnož, která má v porovnání se samotnou rostlinou podstatně vyvinutější kořenový systém.

Rajče tyčkové- Tipo F1 60s | Zahrada

Rajče tyčkové- Tipo F1 60s. Popis: Rajče tyčkové- Tipo F1 60s Lycopersicon esculentum Mill. / RajčePopis:Rajčata jsou náročnou kulturou vyžadující pečlivou agrotechniku. Vyžadují teplou a chráněnou lokalitu.

432042/3503 Rajče F1 Tipo 45s :: Diskont-zahrádkář

Univerzální poloraný hybrid typu Tornádo. Plody jsou kulovité, menší, ale pevné, nepraskavé, s perfektním stejnoměrným vybarvením. Odrůda je vhodná i pro hydroponii.

Rajče Tyčkové – Tipo F1 K9 - Zahradní centrum "Strakovo" s.r.o.

Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely. Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely.

Rajče tyčkové Tipo F1 | SEMO eshop

Polorané, univerzální, s velmi dobrou chutí, plody jsou kulovité, menší, ale pevnější, téměř nepraskající, s perfektním, stejnoměrným vybarvením.

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky