Hledáte nejlevnější letenku?

spili beach kréta

Poznávací zájezd Okruh Krétou | Řecko v detailech

Nocleh ve studiích a apartmánech (Plakias).

Cestopis z jižní Kréty: Spili a Rethymno |

Přijíždíme do Spili, která je jako většina krétských vesnic tvořena jednou úzkou silnicí bez chodníků. Kolem ní jsou taverny a obchůdky s ručně tkaným textilem a suvenýry.

Kréta - Spili - Městečko |

Během našeho putování po Krétě přijíždíme jednoho dne v deset hodin dopoledne do zajímavého města Spili. Jedná se o turistické centrum, které navštěvuje celkem dost lidí. Podhorské Městečko leží ve výšce 400 metrů nad mořem, je obklopené...

Hotely - Spili | Vyhledejte a porovnejte skvělé nabídky na...

Srovnejte ceny 226 zdejších hotelů a dalšího ubytování. Svou ideální cenu si můžete vybrat z milionů nabídek ubytování. šetří váš čas i peníze. Hotel? trivago!

Alianthos Beach (Kréta, Plakias) - recenze | Viamare

Přemýšlíte, že vyrazíte na dovolenou do tohoto ubytování? Přečtěte si, jak naši klienti hodnotí kvalitu ubytování, služby, okolí i stravu.

...Kréta, Spili - kapitola čtvrtá... - Sincerely Helena

Je v horách, téměř v samém středu ostrova. Zastavili jsme se tam hned dvakrát. Bylo nám tam prostě moc hezky. V centru najdete benátskou kašnu s 25 hlavničkami lvů, ze kterých prýští ledová voda z nedalekého pramene.

Adele Beach - Kréta - Řecko | - více než jen...

Cestovní agentura - last minute, katalogové zájezdy, obrázky a popisy ubytování, mapa polohy hotelu, pobytové, poznávací, exotika, lyžařské

Hotel Themis Beach, Řecko Kréta - 8 030 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Themis Beach, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Themis Beach, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Themis Beach na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Pestrá dovolená na Krétě: pláže, taverny, obří tobogany i...

Chersonissos je letovisko na severu Kréty a osloví milovníky "plážové" i aktivní dovolené. Stačí udělat krok a z asfaltové promenády se zaboříte do písku na pláži.

Astir Beach - Kréta - Řecko | - více než jen...

Cestovní agentura - last minute, katalogové zájezdy, obrázky a popisy ubytování, mapa polohy hotelu, pobytové, poznávací, exotika, lyžařské

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky