Staněk či Staňková mělo v roce 2011 v Česku 13 228 osob. Příjmení vzniklo jako zdrobnělina osobního jména Stanislav. Podobná příjmení Staník nebo Staníková má 751 osob převážně na Moravě.

Peter Staněk – Wikipedie

Peter Staněk (* 1948) je slovenský ekonom a prognostik pracující ve Slovenské akademii věd.

Staněk skončil v deštivém Spielbergu šestý – ČT sport – Česká...

Roman Staněk dojel v hlavním závodě formule 3 ve Spielbergu na šestém místě. V průběžném pořadí drží pilot stáje Trident stále čtvrté místo, jeho ztráta na čelo hodnocení ale narostla.

Sparta prodala brankáře Staňka do Evertonu -

Sedmnáctiletý brankář Jindřich Staněk přestoupil z pražské Sparty do Evertonu.

Český brankář bude chytat za Everton. Sparta pustila Staňka do...

Londýn - Sedmnáctiletý brankář Jindřich Staněk přestoupil z pražské Sparty do Evertonu. Talentovaný fotbalista už v aktuálně šestém týmu anglické ligy podepsal smlouvu na dva a půl roku.

Český úspěch! Pilot F3 Staněk vybojoval ve Španělsku druhé...

Český pilot Roman Staněk skončil druhý v hlavním závodě šampionátu formule 3 ve španělské Barceloně a posunul se na stejnou příčku i v průběžném pořadí šampionátu. Osmnáctiletý jezdec týmu Trident, který startoval z premiérové pole position...

Staněk skončil v Maďarsku dvanáctý a klesl v pořadí F3 na šesté...

Český automobilový závodník Roman Staněk dojel dvanáctý v hlavním závodě šampionátu formule 3 na Hungaroringu a propadl se v průběžném pořadí na šesté místo. Jezdec týmu Trident si po startu ze 14.

Jindřich Staněk - Fotbal -

Fotbalové zpravodajství a on-line reportáže, podrobné zprávy z fotbalové ligy a mistrovství, rozhovory, statistiky

Sparťan Staněk přestoupil do Evertonu. V sedmnácti letech...

Zatímco Petr Čech volil do Anglie postupnou cestu, jeho mladší kolega Jindřich Staněk jde do velkého angažmá rovnýma nohama. Sedmnáctiletý brankář pražské Sparty opouští kabinu na Letné a odchází do Evertonu.

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.