Hledáte nejlevnější letenku?

sněhová kalamita z itálie

Na opačném konci Itálie se pod vodou ocitly Benátky. Na náměstí svatého Marka bylo čtvrt metru vody.Jih Rakouska se přes víkend jen pomalu vzpamatovával ze sněhové kalamity.
Nejméně 19 lidí zahynulo kvůli sněhové bouři na východním pobřeží USA. Tisíce lidí zůstaly bez elektřiny, jedenáct států a hlavní město Washington vyhlásily...
Extrémní počasí dál sužuje velkou část Evropy. V Srbsku kvůli sněhové kalamitě uvízlo na dálnici mezi Bělehradem a hranicemi s Maďarskem více než tisíc lidí, evakuovat je musí záchranáři.
Sesuvy sněhové masy hrozí i v Ötztalských a Zillertalských Alpách u hranic s Itálií.
Počasí v posledních dnech zaskočilo některé evropské země. Sněhová kalamita zasáhla v úterý jih Francie, kde místy napadlo až půl metru sněhu. Bez elektřiny byly tisíce domácností, někteří lidé museli být evakuováni.
Husté sněžení zavařilo lidem na Slovensku, v Rakousku i Itálii. Slováci mají problémy hlavně v horských oblastech, silničáři vyhlásili kalamitu v okresech Dolný Kubín a Poprad. V Rakousku napadl nový sníh hlavně v okolí Vídně a zimní počasí...
Tak je to tady jedu do Itálie, mrkněte jak to vypadá v Brně když je zacpaná dálnice.
Západní Evropa se potýká se sněhovou nadílkou. Vydatné sněžení v severní Itálii způsobilo problémy v dopravě, letiště v Miláně muselo být dočasně uzavřeno. Rakousko hlásí první oběť laviny v letošní sezoně.
Celou Evropu zasáhla sněhová kalamita. Závějemi se mohou pochlubit dokonce i řecké ostrovy a jih Itálie. Ale teploty hluboko pod bodem mrazu si na starém kontinentu také vyžádaly už na dvě desítky obětí.
Sněhové závěje způsobily chaos na silnicích, moskevský dopravní podnik přechodně posílil veřejnou dopravu. Na všech třech moskevských letištích se zpožďovala nebo rušila letecká spojení.

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky