Hledáte nejlevnější letenku?

slevomat cz zimní dovolená s dětmi

Slevomat - dovolená a pobyty Šumava |

Chcete vyrazit na pár dní na Šumavu? Na si vyberete dovolenou ze serveru Slevomat dle vašich představ a za dobrou cenu.

Pobyty a ubytování: Objevte nová místa |

Široká nabídka ubytování ️ Víkendové i wellness pobyty ️ Romantické pobyty pro dva ️ Netradiční ubytování na zámku nebo třeba na lodi ️ Česko i zahraničí ️ Objevte jižní Moravu, Krkonoše nebo třeba Karlovy Vary.

Pobyty a dovolená bez dětí |

Pobyty s programem pro dospělé, např. wellness, večeře při svíčkách ️, degustace vín, golf ️‍️ nebo pivní lázně. Ubytování v Česku i zahraničí ️ Objevte jižní Čechy, Šumavu nebo třeba Jeseníky.

Zimní slevy a dovolená od Slevomatu –

Zima je již v plném proudu, vrcholky hor se pokryly sněhem, sjezdovky jsou plné lyžařů, snowboardistů a všech těch, kteří se celý rok těšili na to, až se svět zase na chvíli zahalí do bíla.

Dovolená s dětmi: Rodinné pobyty |

Kam s dětmi na dovolenou? Hotely, penziony, chaty i apartmány pro rodinnou dovolenou ️ Ubytování v Česku i zahraničí. ️ Tipy na výlety. Objevte Krkonoše, Beskydy nebo třeba jižní Moravu.

Slevomat - dovolená a pobyty Jeseníky |

Chcete vyrazit na pár dní do Jeseníků? Na si vyberete dovolenou ze serveru Slevomat dle vašich představ a za dobrou cenu.

Slevomat - dovolená a pobyty Harrachov |

Chcete vyrazit na pár dní do Harrachova? Na si vyberete dovolenou ze serveru Slevomat dle vašich představ a za dobrou cenu.

Víkendové pobyty v Česku |

Víkendové pobyty v ČR za skvělé ceny. Užijte si romantický víkend pro dva, zamluvte si wellness pobyt, vydejte se na túry do hor nebo vyrazte na víkendový pobyt s dětmi. Máme pro vás spoustu víkendových pobytů po celé republice.

Slevomat Pobyty

Slevomat pobyty

Víkendové pobyty pro dva i s dětmi |

Vyrazte za novými zážitky. Víkendové pobyty pro dva ️ Ubytování pro rodiny s dětmi ️ Hotely, penziony, apartmány, chaty ️ Česko i zahraničí ️ Objevte jižní Moravu, Krkonoše nebo třeba Karlovy Vary.

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky