Hledáte nejlevnější letenku?

sea breeze recenze kotva bulharsko

CKM cestovní agentura

Zajišťujeme dovolenou v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme pobytové, poznávací, exotické a last minute zájezdy do Bulharska, Řecka, Turecka, Španělska, Egypta, T...

Hotel Thajsko - Sea Breeze -

Recenze, postřehy a informace k hotelu Sea Breeze. Z důvodů zkvalitnění zabezpečení Vašeho účtu, prosím, změňte svoje heslo.

SEA BREEZE (Kefalonie, Lixouri) - recenze | Viamare

Sea Breeze má skvostnou polohu, je zde klid, ale přitom do města a do přístavu kousek, pláž před hotelem je posetá pichlavou rostlinou, musí se dávat pozor, ale vstup do moře je pozvolný, na pláži se dají najít písečné ostrůvky.

Recenze: Bulharsko - Obzor na 8 až 11 dní,...

Bulharsko - Obzor na 8 až 11 dní, snídaně s dopravou letecky z Prahy 150 m od pláže / 450 m do centra Uživatel(ka) byl(a) s nabídkou velmi spokojen(a). Hodnocení Invia Byli jsme velmi spokojeni.

10 nejlepších hotelů v destinaci Kosharitsa, Bulharsko (od ...

Featuring pool views, Chateau Sea breeze offers accommodation with a balcony and a kettle, around 2.8 km from Sunny Beach. The property features sea and mountain views. Ukázat více Ukázat méně

Sea Breeze, Bulharsko Slunečné Pobřeží 2019/2020

Recenze Sea Breeze. Z 79 uživatelských recenzí na webu kde se hodnotí hlavně čtyři faktory a to ubytování, strava, okolí a cena dostal hotel 8.4 bodů z deseti. Počet hvězd: 3 Přečtěte si 79 hodnocení na webu Invia

Last Minute Vilka Sea Breeze LixouriŘecko 2020 |

Last Minute zájezdy do hotelu Vilka Sea Breeze, Kefalonia, Řecko. Využijte nejlepší Last Minute ceny z nabídky mnoha cestovních kanceláří.

Bulharsko Dovolená 2020 - 95 232 zájezdů - Invia

Bulharsko okouzluje písčitými plážemi, památkami, příznivými cenami i množstvím atrakcí. Bulharsko je oblíbeným dovolenkovým cílem. Jeho kouzlo spočívá v krátké době letu, přátelské atmosféře, nádherných plážích, omývaných vlnami Černého moře, okouzl

Hotel Sea Breeze, Bulharsko Slunečné Pobřeží - 4 377 Kč ...

Prohlédněte si recenze hotelu Sea Breeze, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Sea Breeze, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Sea Breeze na největším online prodejci zájezdů v ČR.

České recenze hotelů | hotely z celého světa |

Recenze hotelů a hodnocení hotelů z celého světa serveru největšího online prodejce zájezdů v České Republice - Přesvědčte se, že si vybíráte ten pravý hotel.

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky