Hledáte nejlevnější letenku?

safari keňa 2 u dny

Poznávací zájezd do východní Afriky. Jedinečné zážitky na při výstupu na Mount Keňu! Safari v nejlepších národních parcích Afriky. Malé skupiny cestovatelů.
Dvoudenní safari do největšího národního parku Tsavo East.
NP Tsavo West je jedním z největších národních parků v Keni, který nabízí různorodou přírodní krajinu. Můžete zde obdivovat savany, ale i lesy, horskou krajinu a území sopečného původu.
Dvoudenní safari do největšího národního parku Tsavo East.
Safari v místním jazyce znamená cesta a vy se tedy vydáte touto cestou fotograficky lovit veškeré obyvatelstvo tohoto parku.
Zájezdy do hotelu Safari okruh Keňou s pobytem u moře od všech CK na jedné adrese! Žádné poplatky Porovnávač zájezdů Platba Online Rychlé vyřízení.
Tři země s ochutnávkami rozmanitých afrických kouzel. Nejlepší národní parky a rezervace Afriky. Místa, která patří mezi „povinnosti“ afrických safari. Džípy do nejzajímavějších končin i mimo turistické trasy.
Poznávací zájezd Keňa - to nejlepší. Nejznámější národní parky východní Afriky. Závěrečný relax v krásném přímořském resortu Diani Beach.
Cestovní agentura - last minute, katalogové zájezdy, obrázky a popisy ubytování, mapa polohy hotelu, pobytové, poznávací, exotika, lyžařské
Park zaujímá rozlohu 1.510 km2 a nachází se v odlehlé jihozápadní části země u hranice s Tanzánií. Rezervace je zavlažována jednou z největších keňských řek, řekou Mara.

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky