Hledáte nejlevnější letenku?

rusko turecké liry

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla.

Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2.

Prudký pád turecké liry

Patří do toho i stále obtížnější odhad politické orientace (zda na USA, nebo Rusko), kam patří například dodávky kanadských motorů pro turecké drony, dodávky bojových letounů z USA a podíl na výrobě součástek pro americký Lockheed Martin F...

Pád turecké liry pokračuje, je na nových rekordních minimech...

Experti zdůvodňují pokles zvýšeným napětím mezi Tureckem a Řeckem pro spor o zemní plyn. Pád turecké měny pokračuje i na začátku nového týd

Turecká lira dolar

Turecká lira dolar - Společnost ČEZ chce opustit Turecko. Doplácí tam na prudké oslabování liry

Turecká měna a peníze = turecká lira TRY

Turecké liry lze i bez problémů vybírat v bankomatech. Do Turecka si vezměte na výměnu eura nebo dolary. Podívejte se na turecké ceny.

Turecká lira mohutně zpevňuje. Reaguje na prozření Erdoğana | E...

Kontroverzní měnová politika, prosazovaná tureckým prezidentem Recepem Tayyipem Erdoğanem divoce pohazuje s hodnotou turecké liry.

Turecká lira – Wikipedie

Jedna setina liry se nazývá „kuruş“. ISO 4217 kód liry je TRY.

Turecká měna a peníze - diskuse

Prosím o komentáře ke stránce turecká měna a peníze na mém webu o Turecku. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se tématu stránky turecká měna a peníze týkají.

Lira, TRY, aktuální kurzy turecké liry |

Kurz liry, TRY, turecké liry, kurzy měny lira, přehled aktuálních kurzů turecké liry. Výhodné kurzy liry bank a směnáren.

Turecká lira - kompletní průvodce | Blog

Plánujete letní dovolenou a do popředí vašeho zájmu se dostaly nádherné turecké pláže? Pak není na škodu zjistit si pár důležitých informací o místní měně – turecké liře. S dobrou znalostí aktuálního kurzu i hodnoty zboží budete mít lepší...

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky