Hledáte nejlevnější letenku?

rilsky klaster kotva bulharsko

Rilský kláštor - Burgas a okolie - CK Fischer

Navštívte kláštor. Popis miesta, vzdialenosť od rekreačného strediska, mapa, fotogaléria. Rezervujte si zájazd v CK Fischer.

Ivan Rilský – Wikipedie

Ivan Rilský (bulharsky: Свети Иван Рилски) (876–946) byl první bulharský poustevník, který žil v pohoří Rila.

Rilský monastýr

Rilský monastýr je největší a nejznámější bulharský klášter. Patří do dědictví Unesco. Je to opravdu nečekaně velký komplex domů.

Rilský klášter |

Klášter byl založen v 10. století sv. Ivanem Rilským. Byl to středověký poustevník, který se skrýval v pohoří Rila, aby se odprostil od morálního úpadku společnosti. K založení kláštera jej přesvědčili jeho stoupenci.

Rilský klášter l Bulharsko - detailní průvodce

Okázalost a zároveň klid – tyto dvě věci zaznamenáte při vaší návštěvě Rilského kláštera pravděpodobně jako první. Obdivujte barevnou výzdobu kostela svaté Bohorodičky. Výjevy na jeho zdech jsou sice barevné, mnohdy však zobrazují děsivé...

Hotel Kotva, Bulharsko Slunečné Pobřeží - 10 993 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Kotva, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Kotva, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Kotva na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Bulharsko, Rilský monastýr (klášter) | CK Mundo

Dnešní klášter byl postaven v roce 1335 asi o 3 km dál než původní kolonie. Brzy se stal významným feudálním panstvím a v době turecké poroby pomáhal udržovat národní a náboženské tradice.

Rilský klášter - Burgas a okolí - CK Fischer

Tip na zajímavé místo v destinaci Burgas a okolí. Popis atrakce, vzdálenost od rekreačního střediska, mapa, fotogalerie. Rezervujte si zájezd u CK Fischer.

Rilský klášter, významná památka Bulharska. - Tipy na výlet...

Na severozápadě pohoří Rila se nalézá jedna z nejvýznamnějších památek ##:a Rilský klášter / Rilsky monastýr /. Měl být založen poustevníkem, sv.

Rilský klášter - Bulharsko -

Podívejte se jak vypadá Rilský klášter. Máme zde nafoceno 2 virtuálních prohlídek.

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky