Hledáte nejlevnější letenku?

rhodos med stars

2-stjärniga hotell i Rhodos

2-stjärniga hotell i Rhodos - Online hotellbokningar i Rhodos, Grekland

2 stjernede hoteller Rhodos

Udvalg af 2 stjernede hoteller i Rhodos. Specialtilbud. Ingen forudbetaling!

Hotel Petra Mare - Kréta, Řecko - Dovolená | Cedok

Největší a nejlidnatější z řeckých ostrovů, jehož obyvatelé jsou na své rodiště náležitě hrdí a s pýchou se nazývají jako „Kréťané“. Kréta vyniká svou rozmanitostí, najdeme zde místa, které připomínají poušť, ale i krásná zelená údolí, jsou...

Hotel Rodos Princess Beach (Léto 2016) • Rhodos • Řecko • CK...

Luxusní dovolená s polopenzí nebo možností all inclusive, animační programy a přátelská atmosféra čeká právě na Vás v tomto moderním hotelu nedaleko písčito-oblázkové pláže. Pro děti je zde bazén, dětské hřiště i miniklub.

Hotel Blue Sea - Rhodos, Řecko - Dovolená | Cedok

Hlavní město Rhodos leží v severní špičce ostrova a především jeho středověká část – Staré město Rhodos je unikátním místem s úžasně zachovalými památkami z různých historických epoch.

Greek Market - řecký med, tymiánový, z citrusů, med s ořechy

Řecký med je nejlepší! Tymiánový, lesní, vřesový, dubový, citrusový, kaštanový, med s jedlým 24 karátovým zlatem. Greek Market.

Řecký borovicový a dubový med - 460gr -

Řecký borovicový a dubový med - 460gr. Z ostrova Evie plného borovicových a dubových lesů. Krásně jantarová barva. Bohatá autentická vůně. Patří mezi nejlepší a nejkvalitnější medy oceněné Great Taste (potravinářský Oskar).

Borovicový med z ostrova Thassos 300g Mouriki - Greek market...

Borovicový med má silné antioxidanty a antibakteriální vlastnosti. Navíc má bohatou chuť a barvu. Med má mírně tmavou barvu, je bohatý na fenoly a stopové prvky, jako je vápník a hořčík, působí antibakteriálně proti mikroorganismům a díky...

Hotel Casa Cook - Řecko |

Zájezdy do hotelu Hotel Casa Cook od všech CK na jedné adrese! Žádné poplatky Porovnávač zájezdů Platba Online Rychlé vyřízení.

Hotel Ledras Beach Hotel, Rhodos, Řecko – dovolena a last...

Hotel Ledras Beach Hotel, Rhodos, Řecko dovolená a last minute zájezdy koupíte nejvýhodněji u německých cestovních kanceláří. Užijte si dovolenou na plno a za skvělou cenu.

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky