Hledáte nejlevnější letenku?

rekapitulace turecko antalya

Antalya a další destinace v Turecku, které rozhodně stojí za...

Jednou z nejoblíbenějších letních destinací českých turistů je Turecko, konkrétně město Antalya. Tato země, ležící v Malé Asii, osloví všechny, kteří chtějí trávit čas na pláži, i ty, kteří dávají přednost návštěvě památek.

Antalya - turistické informace, zajímavosti | Turecko...

| Antalya: Pokud se vypravíte na Tureckou riviéru, rozhodně byste neměli vynechat město Antalya. Tato milionová metropole totiž patří k turisticky nejpopulárnějším středomořským letoviskům.

Antalya, Turecko | Krásné pláže

Obsah0.1 1 Aktuální počasí: Antalya, Turecko1.1 Mapa: Antalya Turisté toto místo milují, pravidelně se do něj vracejí, nabízí spoustu zajímavé historie, krásné přírody a hlavně úžasnou dovolenou – ano přesně tak, řeč…

Antalya dovolená 2022, Turecko - zájezdy od 300 CK - Invia

Dovolená Antalya 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Antalya, Turecko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Antalya – Wikipedie

Antalya, dříve známá také jako Adalia, je město a přístav nacházející se na tureckém pobřeží Středozemního moře, na Turecké riviéře s přibližně 1,1 milionem obyvatel.

Turecko - Antalya: počasí - předpověď počasí na 14, teplota...

Antalya - předpověď počasí na 14 dní včetně historie, klimatických podmínek a aktuálního počasí. Mimo počasí tu najdete i teplotní a srážkové průměry, počty slunečných dní v roce i rady pro nalezení optimálního času dovolené v letovisku...

Turecko Antalya: pláže, počasí a last minute dovolená

Dovolená Antalya Turecko: popis pláží, centra a památek. Počasí v letovisku Antalya, last minute dovolená a zájezdy do destinace Antalya, Turecko.

Antalya výlety Turecko - ze srdce riviéry za krásami země

Vypravte se z hlavního města provincie Antalya na výlety po Turecku Exkurze na lodi, rafting, čtyřkolky i výlety za poznáním Vše najdete zde.

Antalya výlety Turecko - zo srdca riviéry za krásami Turecka

Vydajte sa z hlavného mesta provincie Antalya na výlety po Turecku Exkurzie na lodi, rafting, štvorkolky i výlety za spoznávaním Všetko nájdete tu.

Letiště Antalya (AYT), Turecko

Letiště Antalya AYT, Turecko. Informace o letišti, odbavení, služby, wifi, letecké společnosti. Doby transferu do tureckých letovisek z letiště Antalya.

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky