Hledáte nejlevnější letenku?

rayner itálie lyžování

Lyžování v Itálii - Paganella - Sport-S

Paganella je kolébkou italského lyžování, první lanovka zde byla postavena již roku 1928 a na první závodní sjezdovce Fuoripista di Tre-Tre se v tomtéž roce jel první závod, který se postupem času stal součástí seriálu závodů světového...

Lyžování Itálie - zima v Itálii

Lyžování a výhodné ubytování v atraktivních oblastech v Itálii a zájezdy do Itálie do vyhlášených zimních lyžařských středisek.

Lyžování v Itálii 2022 - autobusové lyžařské zájezdy | CK...

Lyžařské zájezdy autobusem do Dolomit s CK Víkend. Levné lyžování v Itálii ve špičkových střediscích Kronplatz, AltaBadia, Val Gardena, Sella ronda a další.

Lyžování Itálie |

Láká Vás lyžování v italských Alpách? Pokud plánujete zimní dovolenou v Itálii, neváhejte navštívit naše webové stránky.

Lyžování Itálie

Levné lyžařské zájezdy do všech středisek Itálie se skipasem i bez skipasu. S autobusovou i vlastní dopravou. Umíme poradit, střediska známe.

Lyžování v Itálii - Livigno - Sport-S

Východní strana Mottolino nabízí krome mnoha sjezdovek i vyhlášený snowpark, který je považován za nejlepší v Itálii. Sjezdovky, ale i obchody a restaurace jsou v Livignu v dosahu několikaminutové chůze.

Lyžování v Itálii se Summit Tour

Nabídka zájezdů do Itálie se skipasem v ceně i bez skipasu. Nabízíme také možnost autobusové dopravy u vybraných ubytování a středisek.

Lyžování v Itálii: lyžařské zájezdy 2022/2023 |

Není nic krásnějšího než lyžování v italských Alpách. Nekonečně krásná krajina, majestátní horské masivy a zasněžené svahy - to vás čeká na dovolené v Alpách!

Livigno Itálie lyžování, 2023 Dovolená Livigno Itálie CK...

Dovolená Livigno Itálie 2023, lyžování Livigno Itálie, apartmány hotely kempy Livigno Itálie, rezervace online s garancí nejnižší ceny

Lyžování na nejstrmějších tratích Itálie. Díky Tre Cime se...

Naposledy jsem tu byla před 20 lety a už tehdy mě pohled na ostré masivy Tre Cime uchvátil. V posledních letech se pospojovalo sedm menších středisek v okolí a vznikl zde více než stokilometrový areál 3 Zinnen Dolomites.

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky