Hledáte nejlevnější letenku?

portugalsko vsacan

Poznávací zájezdy Portugalsko

Poznávací zájezdy Portugalsko a Španělsko. Navštívíte slavná poutní místa, uvidíte skvosty španělské a portugalské architektury a budete stát na nejzápadnějším výběžku Evropy.

Vsacan – Wikipedie

Vsacan je soubor valašských písní a tanců ze Vsetína. Vznikl v roce 1948 spojením Valašského krúžku Vsetín a Cimbálové muziky Vsacan, založené o pět let dříve.

Svatojakubskou cestou za skvosty architektury na Pyrenejský...

14 denní poznávací zájezd do Portugalska a Španělska s návštěvou opomíjených oblastí severního Španělska - rázovité Asturie, Galicie a Kastilie s množstvím přírodních krás a historických památek.

Vsacan Tour | Itálie na Světadílech

Zpět na titulní stranu

Portugalsko

Portugalsko - Algarve

Vsetín - Vsacan - Mezinárodní folklorní festival Červený...

Soubor valašských písní a tanců Vsacan patří k nejstarším amatérským souborům v České republice. Za více jak 65 let (založen v roce 1943) své činnosti propaguje a reprezentuje národopisnou oblast Valašsko nejen po cele České republice, ale i...

CK Vsacan Tour s.r.o. |

Detailní informace o provozovně CK Vsacan Tour s.r.o., Vsetín

Vsacan TOUR, s.r.o. -

Detail firmy zabývající se transportem Vsacan TOUR, s.r.o.. Specialista na poznávací zájezdy s tradicí již 20 let. Pořádáme autobusové zájezdy do Francie, Španělska, Turecka, Irska, Itálie, Portugalska, Ruska, Řecka, Skandinávie a další.

okruh portugalskem zájezd portugalsko

1/ Poznávací okruh Portugalskem zaměřený na poznávání měst a historických pamětihodností. 2/ Poznávací zájezd kombinující města, památky, přírodně zajímavé oblasti s možností lehké turistiky i relaxaci na plážích.

Mezzanine Café Aktuality

Skupina Vsacan sáhne tentokrát do jiého soudku svého repertoáru a přinese do brněnského Mezzaninu vánek portugalské melancholie.

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky