Hledáte nejlevnější letenku?

počasí varna bulharsko vzduchu

Počasí Varna, předpověď na 10 dní - Bulharsko

Dlouhodobá předpověď počasí na 10 dní Varna, Bulharsko, aktuální počasí Varna, dlouhodobé průměrné teploty a dešťové dny podle měsíců v roce.

Varna, Varna, Bulharsko Daily Weather | AccuWeather

Know what's coming with AccuWeather's extended daily forecasts for Varna, Varna, Bulharsko. Up to 90 days of daily highs, lows, and precipitation chances.

Počasí v Burgas -

Bulharsko. Burgas. Burgas. Počasí v místě ... Tlak vzduchu. 1031 hPa. ... -1° Čtvrtek. 16/01. Max +7° Min +3° Pátek. 17/01. Max +5° Min +3° Teplota Burgas. 10-denní předpověď. Moje počasí. Webová kamera Burgas. Burgas › North, ...

Počasí Varna - dlouhodobá předpověď počasí pro město Varna ...

Přesná předpověď počasí pro město Varna až na 14 dní dopředu. Město patří zemi Bulharsko (BG). Norská předpověď zahrnuje teplotu, déšť, tlak, vítr, vlhkost, oblačnost, mlhu, západ a východ slunce. Srážky i teplota je zobrazena po hodinách.

Počasí v Bulharsku a průměrné teploty | Bulharsko |

Bulharsko » Informace o Bulharsku » Počasí v Bulharsku a průměrné teploty Článek Recenze Bulharsko Auto půjčovna Půjčit auto Bulharsko Ubytování Bulharsko Středem země se v délce téměř 550 km táhne pohoří Stará planina a paralelně s ní dal

Počasí Albena, předpověď na 10 dní - Bulharsko

Dlouhodobá předpověď počasí na 10 dní Albena, Bulharsko, aktuální počasí Albena, dlouhodobé průměrné teploty a dešťové dny podle měsíců v roce.

Aktuální počasí Varna, Bulharsko - pocasi.ezajezdy.net

Aktuální počasí Varna, Bulharsko ° Aktuální počasí Varna. Je . Slunce vychází v a zapadá v 12:. Rychlost větru ve Varně je km/h. Další informace o počasí ve Varně ... Průměrné teploty vzduchu ve Varně ...

Bulharsko počasí – teplota vzduchu a teplota moře ...

Bulharsko a základní informace o počasí (teplota vzduchu a teplota moře) a nejvhodnější doba k návštěvě, počet deštivých dní, to vše najdete na TravelFriends.

Bulharsko - Varna: počasí - předpověď počasí na 14 ...

Varna - předpověď počasí na 14 dní včetně historie, klimatických podmínek a aktuálního počasí. Mimo počasí tu najdete i teplotní a srážkové průměry, počty slunečných dní v roce i rady pro nalezení optimálního času dovolené v letovisku Varna v Bulhars

Pláž Varna l Bulharsko - detailní průvodce

Oproti tomu pro severní Bulharsko je typické klima kontinentální s horkým suchým létem a studenou vlhkou zimou. Průměrné denní teploty vzduchu v létě se pohybují kolem 25 °C, zatímco v zimních měsících se průměrné denní teploty drží kolem 4 °C.

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky