Hledáte nejlevnější letenku?

odletová taxa mexiko ostrava

Doprava na Filipínách | Filipíny |

Doprava na Filipínách může být velkým problémem a současně, pro dobrodružnější cestovatele, také velkým zážitkem :-) Zdejší dopravní systém je kapacitně a technicky nevyhovující, špatný technický stav dopravních prostředků a také nedisciplinovanost ř

To nejlepší z Chile - Chile |

Nejlevnější dovolena od českých a německých CK nebo zájezd na míru: letenky, jízdenky a hotely po celém světě: Řecko, Chorvatsko, Bulharsko, Turecko, Thajsko, Egypt.

Dovolená Tuniský ostrov Djerba - dovolená u moře - zájezd ...

Vážení klienti, na základě rozhodnutí tuniské vlády v souladu s článkem 36 dodatku finančního zákona č.54-2014, bude od 1.10.2014 v Tunisku na pevnině a na Djerbě zavedena odletová taxa ve výši 30 TND (cca 13EURO).

Dovolená Kuba | Posedlost s.r.o. cestovní agentura Ostrava

Odletová taxa je splatná před odletem. Cestovní pas musí být platný minimálně 6 měsíců po návratu z Kuby. V současné době není žádné povinné očkování. Hotely Na Kubě najdete velké množství hotelů a je z čeho vybírat.

Dovolená Dovolená Maledivy od 24 518 Kč - nejlevnější ...

Při odletu se platí 25USD odletová taxa (jen dospělé osoby) Očkování : není žádné povinné. MALEDIVY patří mezi nejoblíbenější exotické destinace. Tvoří je 19 korálových atolů. MALEDIVY, díky své poloze na rovníku, nabízí celoročně stále teplé klima.

Seznam aktualit | - Dovolená u moře i na horách

Český lékař v Turecku. 11.6.2015 Pro letní sezonu 2015 jsme si pro vás připravili příjemné překvapení. Pokud si od nás zakoupíte zájezd do Turecka a uzavřete cestovní pojištění, budete mít k dispozici služby smluvního českého lékaře přímo na Turecké

Seznam aktualit | TINA TRAVEL cestovní agentura Ostrava

Jsme internetová cestovní agentura s komplexní nabídkou pobytových, poznávacích, exotických zájezdů na jednom místě od několika desítek nejvýznamnějších českých i německých touroperátorů včetně online rezervačního systému nejvýhodnějších letenek.

Dovolená Kuba od 23 500 Kč - nejlevnější dovolená od CA ...

Při odletu se platí 25 CUC se platí odletová turistická taxa. K hlavním mezinárodním letištím patří letiště Varadero, Havana, Holguín a Santiago de Cuba. Kdy se vydat na Kubu: Pro ty z vás, kteří mají rádi lenošení a opalování na plážích, doporučujem

Štítek: Odletová taxa |

Přinášíme informace o mnoha zemích a destinacích světa, cestovních kanceláří, hotelech atp. Najdeš u nás jejich recenze, řadu rad a tipů k cestování a také možnost rezervovat ubytování či letenky.

Novinky - Odletová taxa Maledivy

Maledivy 19.12.2016 Upozorňujeme, že od 1.1.2017 zavádí maledivská vláda odletovou taxu ADC (Airport Development Charge) při odletech z letiště v Male (Ibrahim Nasir International Airport, IATA: MLE) ve výši 25,- USD na osobu.

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky