Hledáte nejlevnější letenku?

netradiční dovolená plavba portál

| Lidé a Země

Vylepšili jsme stránku Lidé a Země. Podívejte se na nový design. Lidé a země | Cestování, cestopisy a průvodce. Vyhledávání

Výletní loď Morava | Plavba lodí Baťův kanál a řeka Morava

Netradiční plavbu po Baťově kanálu a řece Moravě zažijete na výletní lodi Morava s vyhlídkovou i krytou palubou, barem a WC, s celkovou kapacitou 60 míst. Využít můžete pravidelných plaveb s možností přepravy jízdních kol.

Pobyty a dovolená pro rodiny s dětmi |

Pobyty a dovolená pro rodiny s dětmi Kam s dětmi na dovolenou? Tam, kde se nebudou nudit ani minutu. Máme pro vás hotely a penziony v lokalitách, kde se to výlety a zábavou jen hemží. Vybírejte ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, bazénem či

- Vyhledávač dovolené

je vyhledávač všech typů dovolené. Denně tu na vás čeká přes 1 200 nových dovolených u moře, pobytů v Česku i v zahraničí a poznávacích zájezdů.

Plavba lodí po středomoří | 1 Cestovní

Netradiční dovolená? Zkuste plavbu lodí po středomoří. Výborně vybavené lodě pro plavbu. Plavba lodí po středomoří je nevšední zážitek, stále více lidí zkouší ubytování a život na palubě lodi. Vyberte si z nabídky různých plavebních okruhů.

Ceník lodí napalubu - dovolená v ČR | Napalubu.eu

Prožijte netradiční dovolenou na lodi v tuzemsku. Pronájem obytných lodí na Vltavě, Slapech a Orlíku. Půjčovna motorových lodí bez nutnosti kapitánských zkoušek. Bazar a prodej lodí a lodního příslušenství.

Plavby po jadranu |

Plavby po Jadranu. Stačí plavky, dobrá nálada a můžete strávit příjemné dny plavbou na lodi mezi krásnými ostrovy Jaderského more. Uvolněte se a nechte kapitána a jeho posádku, aby se o vás postarali.

Máchovo jezero ubytování a informace o okolí!

Portál Máchovo jezero ubytování totiž aktuálně shromažďuje již 34 prezentací ubytovacích zařízení v okolí Máchova jezera. Naleznete zde také přehled pláží, sportovišť, klubů, ale i tipy na výlety, fotografie, virtuální prohlídky, nebo informace o akc

plavba lodí po Vltavě či Labi - dovolená v ČR

Pro pohodlné plánování cesty lodí po Vltavě či Labi jsme pro Vás připravili seznam kempů, hospod, benzínových pump, hradů a dalších zajímavostí které můžete po cestě potkat.

Okružní plavby - dovolená na palubě | od STUDENT AGENCY

Portál vám přináší širokou nabídku plaveb po všech mořích světa. Vybírat můžete z plaveb po Středozemním moři, v Tichém, Indickém či Atlantském oceánu, nebo plaveb kolem pobřeží severní Evropy. Poznejte krásy evropských i exotických desti

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky