Hledáte nejlevnější letenku?

famagusta kypr město praha

Famagusta je krásné město s několika kostely a katedrálami, které leží na území Severního Kypru. V dávné minulosti to bylo významné obchodní centrum a jedno z nejbohatších měst světa.
Tip na zajímavé místo v destinaci Kypr. Popis atrakce, vzdálenost od rekreačního střediska, mapa, fotogalerie. Rezervujte si zájezd u CK Fischer.
Přesná předpověd počasí Famagusta District pro naše uživatele. Zjistěte si aktuální předpověd počaší Famagusta District online jednoduše a přehledně.
Cesta za perlami Kypru -
Kdy je nejlepší počasí i teplota moře pro dovolenou v oblasti Famagusta na Kypru? Letovisko Famagusta se nachází ve východní části Kypru, v jeho turecké části, ...
| Famagusta: Famagusta patří k dalším skvostům, které může turista objevit na ostrově Kypr. Bydlí zde přibližně 35 tisíc obyvatel, avšak během turistické sezóny, která je na Kypru vždy velmi dlouhá, se zde pohy.
Písečno-oblázková pláž u hotelu, dětský bazén, pro rodiny s dětmi, 48 km z letiště, wellness spa, bar u bazénu
Bohatost města dodnes připomínají neuvěřitelně zachovalé honosné středověké stavby, a tak není divu, že je Famagusta přirovnávána k chorvatského Dubrovníku.
Vybírejte si z naší bohaté nabídky dle vaších požadavků - od jednoduše vybavených hotelů a apartmánú až po luxusní resorty s kompletním servisem all inclusive.
Zájezdy last minute a first minute do severo - kyperského letoviska Famagusta. Blízkost bývalého letoviska - dnes již mrtvého města Varosha.

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky