Hledáte nejlevnější letenku?

bulharsko nájemníků

Nájemník mi nezaplatil včas. Co mám dělat? | Flatio

Důvody zpožděné platby mohou být jakékoliv, ale když už k tomu dojde, je čistě na vás, zda nájemníka v bydlení necháte nebo zda budete postupovat dle smlouvy o pronájmu, kdy jednou z povinností vašeho nájemníka je platit nájemné řádně a...

Bulharsko | Cedok

Bulharsko má velké množství historických památek, které můžete navštívit a také absolvovat výhodné nákupy na místních trzích, kde je možné sehnat i to, co u nás neseženete.

Alexandria REAL - Bulharské nemovitosti - daně a poplatky při...

Luxusní vily a apartmány v zahraničí. Téměř 3000 nemovitostí. Široká síť prověřených partnerů. Desítky úspěšně prodaných nemovitostí.

Dovolená u moře: Bulharsko | CK Alexandria

Vydejte se na letní dovolenou do Bulharska! Nádherné písčité pláže, vynikající balkánská kuchyně a komfortní hotely jsou základem pro Vaši dovolenou v pohodě. Nejširší nabídku zájezdů do Bulharska najdete u CK Alexandria.

Nájemníci ve Španělsku a pár perliček - Španělský ptáček

Po všech problémech s odtokem odpadu, vyplavenými sousedy a fekálním vozem už naši nájemníci ve Španělsku neměli žádné zásadní problémy.

Slunečné pobřeží | Bulharsko

Letovisko Slunečné pobřeží (bulharsky Слънчев бряг - Slantchev Briag), které se nachází asi 35 km severně od města Burgas u pobřeží Černého moře, si své jméno opravdu zaslouží.

Bulharsko - Dovolená 2022 - CK Fischer

Proč zájezd do Bulharska? Slunce, pláže, památky i delfinária si můžete užít v Bulharsku levně! Vyzkoušejte dovolenou v Bulharsku letecky s CK Fischer!

Nájemní vztahy s možností volby aneb když „ajťák“ a finanční...

Současná doba přináší řadu změn a může se dotknout i nájemního bydlení. Máme pro vás několik nápadů na úpravu nájemních vztahů.

Flatio

Prohlédněte si všechny pronajímatele bytů v Sofie a přečtěte si recenze od předchozích nájemníků o jejich nezapomenutelném pobytě v Sofii.

Dokonalý nájemník - Garantujeme nájem bez starostí

Jsme specialisté na pronájmy a přinášíme dokonalé řešení pro majitele i nájemníky. Majitelům garantujeme nájemné každý měsíc bez ohledu na obsazenost nebo platby od nájemníků. Nájemníkům zajišťujeme pohodové bydlení a férový přístup.

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky