Hledáte nejlevnější letenku?

bonifert kréta

Dovolená Kréta |

Láká vás Kréta? Přečtěte si infomace o destinaci, prohlédněte si přehlednou mapu a naplánujte si svou krásnou dovolenou!

Ubytování Bonifert Panzió - Město Dunabogdány | Ubytování a...

Ubytování Bonifert Panzió Město Dunabogdány (Kraj Pest)

Kréta - Dovolená 2022 - CK Fischer

Zájezdy a ubytování na řecký ostrov Kréta. Nabídka hotelů, výlety, zajímavá místa, gastronomie, počasí, pláže. Vyzkoušejte dovolenou na Krétě od CK Fischer.

Dovolená Hersonissos, Kréta - Řecko |

Hersonissos je nejrušnější letovisko ostrova Kréta a má široké možnosti zábavy. Leťte s Greece Tours na Krétu. Zažijte na Krétě dovolenou podle svých představ.

Apollonia Beach - Kréta - Grécko a ostrovy - Pobytové zájazdy...

Pobytové zájazdy - Grécko a ostrovy. Last Minute dovolenka pri mori. Jedna z najväčších CK predávajúca letné dovolenky a zájazdy do letných dovolenkových destinácii a tiež pútnické a poznávacie zájazdy

| Řecko v detailech

Nastoupit lze kdekoliv na trase, ať už v letovisku Kasteli, Agia Marina, nebo v Platanias a na dalších místech.

Ostrov Kréta

Na Krétě jsou recenzované zejména tyto hotely: Aparthotel Apollo, Armava, Atali Village, Cactus Beach, Corali Beach, Creta Mare, Dimico, El Greco, Eri Beach, Fereniki, Frangiskos, Gortyna, Lisa Mary, Magda, Maravel Land, Niko Elen, Oceanis...

Kréta Lentas, Řecko

Malebné přímořské letovisko Lentas se nachází v zálivu na úpatí hory Asterousia, v jižní části řeckého ostrova Kréta. Jeho vzdálenost je cca 73 km jižně od hlavního města Heraklion (Iraklion).

Kréta - pláže, výlety, památky, letoviska, historie, mapa...

Ostrov dávno zapomenutých civilizací, místo bohů a hrdinských postav, rodiště slavných básníků, hudebníků a jiných umělců i odhodlaných politických vůdců. To je ostrov Kréta. Největší a nejlidnatější z řeckých ostrovů, jehož obyvatelé jsou...

Hotel Myrtis, Řecko Kréta - 9 662 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Myrtis, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Myrtis, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Myrtis na největším online prodejci zájezdů v ČR.

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky