Hledáte nejlevnější letenku?

1 recko fotbalisti

Fotbalové zpravodajství a on-line reportáže, podrobné zprávy z fotbalové ligy a mistrovství, rozhovory, statistiky
Výběr trenéra Karla Krejčího se v pondělí v Uherském Hradišti střetne se Skotskem, které je po dvou zápasech stoprocentní.
Vratislav - Sledovali jsme nejzajímavější okamžiky druhého zápasu českých fotbalistů ve skupině A na mistrovství Evropy proti Řecku.
Tak tohle se nečekalo. Zajímavý vývoj nabrala situace ve skupině A na Euru. Fotbalisté Řecka udolali ve Varšavě 1:0 tým Ruska a jelikož vyhráli i Češi, tak Rusové se s turnajem loučí.
Expresní zprávy na téma reprezentace Řecko "19" - statistiky, výsledky, zprávy a komentáře.
Fotbalisté Španělska obhájili titul na mistrovství Evropy hráčů do 19 let. V dnešním finále v Tallinu porazili 1:0 Řecko, jedinou branku zápasu dal deset minut před koncem nejlepší střelec turnaje Jesé Rodríguez.
Uruguayský fotbalista během koronavirové pauzy absolvoval rehabilitaci operovaného kolena a od lékařů nyní dostal povolení nastoupit 13. června k prvním zápasu lídra tabulky na Mallorce. ... Řecko na poslední chvíli kvůli koronaviru...
Do světa letí neuvěřitelná zpráva. Řekové, jeden z outsiderů mistrovství Evropy, se stali fotbalovými šampiony starého kontinentu. Ve finálovém zápase porazili domácí Portugalsko jediným gólem zápasu, o nějž se po přesně zahraném...
Druhým semifinalistou na mistrovství Evropy jsou podle očekávání fotbalisté Německa. Ti v Gdaňsku porazili 4:2 Řecko. Pět ze šesti gólů padlo ve druhém poločase, kdy už favorit dominoval.
Kvalifikace jde do finiše, pondělní večer odstranil další důležité otazníky. Fotbalové EURO 2020 zná další dva účastníky, ze skupiny D postupují Švýcarsko a Dánsko. Pro českou reprezentaci je podstatné, že díky vítězství Řecka nad Finskem...

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky