Hledáte nejlevnější letenku?

1 jižní kypr

Jižní KYPR - Výlety |
Množství výletů, které můžete absolvovat na Jižním Kypru na ostrovu Kypr je nepřeberné. Jednotlivá letoviska Jižního Kypru mají bohatou nabídku výletů za písečnými plážemi, historickými památkami a turistickou zábavou.
Kypr - mapa |
Mapa na Kypru online i ke stažení. Podívejte se na turistické mapy Kypr.
Jižní KYPR – Základní Informace V Kostce
Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Leží na rozhraní mezi třemi kontinenty. Ostrov Kypr je rozdělen na dva samostatné státy.
Mapa • Severní Kypr • Kypr • CK Blue Style
Evropská agentura pro životní prostředí v roce 2020 odborně testovala kvalitu vody v jezerech a přímořských oblastech a došla k závěru, že nejlépe je na tom Kypr!
Severní Kypr: poslední panenské Středomoří | Magazín...
Severní Kypr je protipólem Kypru na jihu, který je blízký Řecku. Tady jsou živé tradice turecké, ale největší kouzlo Severního Kypru poznáte v jeho nedotčenosti turistickým ruchem.
Dovolená jižní Kypr Pro singles (dovolená pro 1 osobu) 2022...
Nejkrásnější dovolená jižní Kypr? Najdete ji u nás! Vyberte si z široké nabídky našich zájezdů a zažijte nezapomenutelnou dovolenou.
Dovolená Kypr 2022 |
Dovolená Kypr se – aktuálně 218 101 volných nabídek od mnoha ověřených CK. Využijte nejlepší ceny zájezdů. Oblíbené lokality Severní Kypr, Famagusta, Jižní Kypr, Kyrenia, Ayia Napa, Protaras, Paphos, Limassol
Kypr – Wikipedie
Kypr byl osídlen z Mykén ve 2. tisíciletí př. n. l. Od té doby byl navázán na vývoj na Peloponésu a po rozvinutí starořecké civilizace k ní volně přináležel.
Anastasia Beach (jižní Kypr, Protaras) | Viamare
Zajímá vás Anastasia Beach? Máme pro vás kompletní informace o vybavení, pokojích i službách. Zjistěte, proč vyrazit právě sem!
České cestovky sledují rostoucí zájem Čechů o dovolenou na...
České cestovní kanceláře (CK) a agentury podle svých představitelů sledují rostoucí zájem Čechů o dovolenou na Severním Kypru a očekávají, že letos se jich tam vypraví tisíce. Na pobyt do této destinace v pátek z Prahy odletělo zhruba 150...

99 procent uspokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Nejnižší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky